-20%

ZGJATUES VALE WIRELESS N EXTENDER 300Mbps TL-WA854RE

(1 shqyrtim nga klient)

  ZGJATUES VALE WIRELESS N EXTENDER 300Mbps TL-WA854RE

 • Frekuenca 2.4GHz
 • Shpejtësia 300 Mbps

Kodi i produktit: ZV01A2M

2390 L 2990 L

Kodi i produktit

ZV01E2L

Marka

TP-LINK

Modeli

TL-WA854RE

Frekuenca

2.4 GHz

Shpejtësia

300 Mbps

Antena

2 të brendshme

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Denis A

  Faqja më e mirë për shitje. Unë ju këshilloj të bëni ndonjë blerje

  Denis A

  • Admin

   Te lumtur qe e degjojme kete. Ta gezoni

   Admin