-17%
,

ZGJATUES VALE WIRELESS N EXTENDER 300Mbps E1+


    ZGJATUES VALE WIRELESS N EXTENDER 300Mbps E1+*

  • Frekuenca 2.4GHz
  • Shpejtësia 300 Mbps
  • Numri i portave 1

Kodi i produktit: ZV01E2L

2490 L 2990 L

Kodi i produktit

ZV01E2L

Marka

NETIS

Modeli

E1+

Frekuenca

2.4 GHz

Shpejtësia

300 Mbps

Numri i portave

1

Garancia

6 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.