fbpx
-17%

ZGJATUES VALE TP-LINK TL-WA850RE WIRELESS EXTENDER 300Mbps


    ZGJATUES VALE TP-LINK TL-WA850RE WIRELESS EXTENDER 300Mbps

  • Frekuenca 2.4GHz
  • Shpejtësia 300 Mbps
  • Numri i portave 1

Kodi i produktit: ZV02A2M

2,490 L 2,990 L

Kodi i produktit

ZV02A2M

Marka

TP-LINK

Antena

2 të brendshme

Modeli

TL-WA850RE

Numri i portave

1

Frekuenca

2.4GHz

Shpejtësia

300 Mbps

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.