fbpx
-15%
, ,

WESTERN DIGITAL HARD DISK WD42PURZ PURPLE HDD 4 TB


    WESTERN DIGITAL HARD DISK WD42PURZ PURPLE HDD 4 TB

  • Marka WESTERN DIGITAL
  • Modeli WD42PURZ
  • Kapaciteti HDD 4 TB
  • Lloji SATA 3.5″
  • Garancia 12 muaj

Kodi i produktit: HDDBEL3

16,990 L 19,990 L

Kodi i produktit

HDDBEL3

Marka

WESTERN DIGITAL

Modeli

WD42PURZ PURPLE 4 TB

Kapaciteti

4 TB

Lloji

SATA 3.5"

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.