fbpx
-17%
,

WESTERN DIGITAL BLUE SSD NVMe M.2 1 TB WDS100T3B0E


    WESTERN DIGITAL BLUE SSD NVMe M.2 1 TB WDS100T3B0E

  • Marka WESTERN DIGITAL
  • Modeli WDS100T3B0E
  • Kapaciteti i SSD 1 TB
  • Read up to 4,150 MB/s
  • Write up to 4,150 MB/s
  • Madhësia NVMe M.2
  • Garancia 3 Muaj

Kodi i produktit: SSDBEL2

9,990 L 11,990 L

Kodi i produktit

SSDBEL2

Marka

WESTERN DIGITAL

Modeli

WDS100T3B0E

Read

4150 MB/s

Write

4150 MB/s

Madhësia

NVMe M.2

Sistemi që lidhet

Windows

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.