-14%

WEB KAMERA WHITE SHARK GWC-004 OWL

Disponueshmëria:

S’ka stok


    WEB KAMERA WHITE SHARK GWC-004 OWL

  • Marka: WHITE SHARK
  • Modeli: GWC-004 OWL
  • Mikrofon: PO
  • Lidhja: USB 2.0

Kodi i produktit: KW03E2L

3690 L 4290 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KW03E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GWC-004 OWL

Mikrofon

PO

Lidhjet

USB 2.0

Sistemi që lidhet

Linux, Windows 10, Windows 7, Windows 8

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.