-13%

WEB KAMERA WHITE SHARK GWC-003 CYCLOPS


    WEB KAMERA WHITE SHARK GWC-003 CYCLOPS

  • Marka: WHITE SHARK
  • Modeli: GWC-003 CYCLOPS
  • Mikrofon: PO
  • Lidhja: USB 2.0

Kodi i produktit: KW02E2L

3490 L 3990 L

Kodi i produktit

KW02E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GWC-003 CYCLOPS

Mikrofon

PO

Lidhjet

USB 2.0

Sistemi që lidhet

Linux, Windows 10, Windows 7, Windows 8

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.