-12%

WEB KAMERA TELLUR TLL491061 FULL HD


    WEB KAMERA TELLUR TLL491061 FULL HD

  • Marka TELLUR
  • Modeli TLL491061
  • Rezolucioni FULL HD (1920 x 1080)
  • Mikrofon PO
  • Lidhja USB 2.0
  • Gjatësia 1.5m
  • Rezolucioni FULL HD (1920 x 1080)
  • Korrigjimi automatik i dritës së ulët. Zvogëlimin e zhurmave.

Kodi i produktit: KW01P2T

6490 L 7390 L

Kodi i produktit

KW01P2T

Marka

TELLUR

Modeli

TLL491061

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080)

Mikrofon

PO

Lidhjet

USB 2.0

Gjatësia

1.5 m

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Të tjera

Korrigjimi automatik i dritës së ulët. Zvogëlimin e zhurmave.

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.