-14%

WEB KAMERA SPIRE CG-ASK-WL-001

Disponueshmëria:

S’ka stok


    WEB KAMERA SPIRE CG-ASK-WL-001

  • Marka: SPIRE
  • Modeli: CG-ASK-WL-001
  • Mikrofon: PO
  • Lidhja: USB 2.0

Kodi i produktit: KW01E2L

2990 L 3490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KW01E2L

Marka

SPIRE

Modeli

CG-ASK-WL-001

Mikrofon

PO

Lidhjet

USB 2.0

Sistemi që lidhet

Linux, Windows 10, Windows 7, Windows 8

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.