-12%
,

WEB KAMERA OMEGA C12SB

Disponueshmëria:

S’ka stok


    WEB KAMERA OMEGA C12SB*

  • Marka: Omega
  • Modeli: C12SB
  • Mikrofon: PO
  • Lidhja: USB 2.0
  • Zmadhimi x10
  • Ndriçim LED të integruar për të parë në errësirë.

Kodi i produktit: KW002A2M

1490 L 1690 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KW001A2M

Marka

OMEGA

Modeli

C12SB

Mikrofon

PO

Lidhjet

USB 2.0

Sistemi që lidhet

Linux, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Të tjera

Zmadhimi x10, Ndriçim LED të integruar për të parë në errësirë.

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.