,

WEB KAMERA OMEGA C10 12MP

Disponueshmëria:

S’ka stok


    WEB KAMERA OMEGA C10 12MP*

  • Marka: Omega
  • Modeli: C10
  • Mikrofon: PO
  • Lidhja: USB 2.0, USB 3.0
  • Transporti FALAS në të gjithë Shqipërinë

Kodi i produktit: KW001A2M

990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

KW001A2M

Marka

OMEGA

Modeli

C10

Mikrofon

PO

Lidhjet

USB 2.0, USB 3.0

Sistemi që lidhet

Linux, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.