-13%

VIDEO PROJEKTOR EPSON EB-X05

Disponueshmëria:

S’ka stok


  VIDEO PROJEKTOR EPSON EB-X05

 • Marka EPSON
 • Modeli EB-X05
 • Rezolucioni: XGA (1024 x 768)
 • Ndriçimi: 3,300 Lumens
 • Madhësi ekrani (inch): 300″
 • Distanca e projektimit 1.8 m – 2.17 m
 • Jetëgjatësia e llampës: 6,000 orë – 10,000 orë
 • Portat 1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x VGA
 • Përmasat 302 mm‎ x 237 mm x 82 mm
 • Pesha 2.5 kg
 • Garancia 1 vit

Kodi i produktit: VP018E2L

54990 L 62990 L

S’ka stok

VIDEO PROJEKTOR EPSON EB-X05
Shijoni përvojën e ekranit të madh në shtëpi, lokal apo zyrë dhe jepni ndeshjet apo prezantime të mprehta me këtë projektor portativ XGA prej 3,300 lumenësh.

Edhe në ambiente me shumë dritë, ky projektor i fuqishëm jep imazhe jashtëzakonisht të ndritshme me detaje të qarta. E gjithë kjo falë teknologjisë 3 LCD. E cila prodhon një dalje të lartë të dritës së bardhë dhe me ngjyra.
Po kërkoni një zgjidhje afatgjatë, pa telashe dhe të përballueshme për nevojat tuaja të projektimit? Me burimin e dritës afatgjatë të llambës së këtij modeli. Ju mund të shikoni një film çdo ditë për 15 vjet.

Kodi i produktit

VP018E2L

Marka

EPSON

Modeli

EB-X05

Rezolucioni

XGA (1024 x 768)

Kontrasti dinamik

15,000 : 1

Raporti i pamjes

4:3

Ndriçimi

3,300 Lumens

Madhësi ekrani (inch)

300"

Distanca e projektimit

1.8 m – 2.17 m

Jetëgjatësia e llampës

6,000 orë – 10,000 orë

Lidhjet

WIRELESS

Porta

1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x VGA

Përmasat

302 mm‎ x 237 mm x 82 mm

Ngjyra

E bardhë

Pesha

2.5 kg

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.