-12%

VIDEO PROJEKTOR EPSON EB-S41

Disponueshmëria:

S’ka stok


    VIDEO PROJEKTOR EPSON EB-S41*

  • Marka EPSON
  • Rezolucioni SVGA (800 x 600)
  • Ndriçimi 3,300 Lumens
  • Madhësi ekrani (inch) 350″
  • Jetëgjatësia e llampës 6000 orë – 10000 orë
  • Portat 1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 1 x VGA, Wireless

Kodi i produktit VP007E2L

51990 L 58990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

VP007E2L

Marka

EPSON

Modeli

EB-S41

Rezolucioni

SVGA (800 x 600)

Kontrasti dinamik

15,000: 1

Raporti i pamjes

4:3

Ndriçimi

3,300 Lumens

Madhësi ekrani (inch)

350"

Jetëgjatësia e llampës

6,000 orë – 10,000 orë

Porta

1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 1 x VGA, Wireless

Ngjyra

E bardhë

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.