VIDEO PROJEKTOR EPSON EB-S05

Disponueshmëria:

S’ka stok


    VIDEO PROJEKTOR EPSON EB-S05

  • Marka: EPSON
  • Rezolucioni: SVGA (800 x 600)
  • Ndriçimi: 3,200 Lumens
  • Madhësi ekrani (inch): 350″
  • Jetëgjatësia e llampës: 6,000 orë – 10,000 orë
  • Portat: 1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 1 x VGA, Wireless

Kodi i produktit: VP006E2L

49990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

VP006E2L

Marka

EPSON

Modeli

EB-S05

Rezolucioni

SVGA (800 x 600)

Kontrasti dinamik

15,000: 1

Raporti i pamjes

4:3

Ndriçimi

3,200 Lumens

Madhësi ekrani (inch)

350"

Jetëgjatësia e llampës

6,000 orë – 10,000 orë

Porta

1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 1 x VGA, Wireless

Ngjyra

E bardhë

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.