fbpx
-10%

VIDEO PROJEKTOR EPSON EB-FH06

Availability:

S’ka stok


  VIDEO PROJEKTOR EPSON EB-FH06

 • Marka EPSON
 • Modeli EB-FH06
 • Rezolucioni FULL HD (1920 x 1080)
 • Ndriçimi 3,500 Lumens
 • Madhësi ekrani (inch) 34″ – 332″
 • Distanca e projektimit 1.62 m – 1.95 m
 • Jetëgjatësia e llampës: 6,000 orë – 12,000 orë
 • Portat 1 x Composite, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0 Type A, 1 x USB 2.0 Type B, 1 x VGA, 2 x HDMI
 • Përmasat302‎ mm x 252 mm x 92 mm
 • Pesha 2.7 kg
 • Garancia 1 vit

Kodi i produktit: VP019E2L

94,990 L 104,990 L

S’ka stok

VIDEO PROJEKTOR EPSON EB-FH06
Shijoni përvojën e ekranit të madh në shtëpi, lokal apo zyrë dhe jepni ndeshjet apo prezantime të mprehta me këtë projektor portativ Full HD prej 3,500 lumenësh.

Edhe në ambiente me shumë dritë, ky projektor i fuqishëm jep imazhe jashtëzakonisht të ndritshme me detaje të qarta. E gjithë kjo falë teknologjisë 3 LCD. E cila prodhon një dalje të lartë të dritës së bardhë dhe me ngjyra.
Po kërkoni një zgjidhje afatgjatë, pa telashe dhe të përballueshme për nevojat tuaja të projektimit? Me burimin e dritës afatgjatë të llambës së këtij modeli. Ju mund të shikoni një film çdo ditë për 15 vjet.

Kodi i produktit

VP019E2L

Marka

EPSON

Modeli

EB-FH06

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080)

Kontrasti dinamik

16,000 : 1

Raporti i pamjes

16:9

Ndriçimi

3,500 Lumens

Madhësi ekrani (inch)

34" – 332"

Distanca e projektimit

1.62m – 1.95m

Jetëgjatësia e llampës

6,000 orë – 12,000 orë

Lidhjet

WIRELESS

Porta

1 x RJ-45 (LAN), 1x Composite, 1x USB 2.0 Type A, 1x USB 2.0 Type B, 1x VGA, 2x HDMI

Përmasat

302‎ mm x 252 mm x 92 mm

Ngjyra

E bardhë

Pesha

2,7 kg

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.