fbpx
-12%

VIDEO PROJEKTOR EPSON CO-W01


VIDEO PROJEKTOR EPSON CO-W01
• Marka EPSON
• Modeli CO-W01
• Rezolucioni FULL HD WXGA (1280 x 800)
• Ndriçimi 3,000 Lumens
• Madhësi ekrani (inch) 25″ – 378″
• Distanca e projektimit 1m – 10m
• Jetëgjatësia e llampës: 6,000 orë – 12,000 orë
• Portat 1x D-Sub, 1x HDMI, 1x USB 2.0 Type B
• Përmasat 295mm‎ x 211mm x 87mm
• Pesha 2.4 kg
• Garancia 1 vit
• Kodi i produktit: VPGJ1

45,990 L 51,990 L

VIDEO PROJEKTOR EPSON CO-W01
Shijoni përvojën e ekranit të madh në shtëpi, lokal apo zyrë dhe jepni ndeshjet apo prezantime të mprehta me këtë projektor portativ prej 3,000 lumenësh.

Edhe në ambiente me shumë dritë, ky projektor i fuqishëm jep imazhe jashtëzakonisht të ndritshme me detaje të qarta. E gjithë kjo falë teknologjisë 3 LCD. E cila prodhon një dalje të lartë të dritës së bardhë dhe me ngjyra.
Po kërkoni një zgjidhje afatgjatë, pa telashe dhe të përballueshme për nevojat tuaja të projektimit? Me burimin e dritës afatgjatë të llambës së këtij modeli. Ju mund të shikoni një film çdo ditë për 15 vjet.

Kodi i produktit: VPGJ1 Kategori: Etiketa: ,
Kodi i produktit

VPGJ1

Marka

EPSON

Modeli

CO-W01

Rezolucioni

WXGA (1280 x 800)

Raporti i pamjes

16:10

Ndriçimi

3,000 Lumens

Madhësi ekrani (inch)

25" – 378"

Distanca e projektimit

1m – 10m

Jetëgjatësia e llampës

6,000 orë – 12,000 orë

Porta

1x D-Sub, 1x HDMI, 1x USB 2.0 Type B

Përmasat

295mm‎ x 211mm x 87mm

Ngjyra

E bardhë

Pesha

2,4 kg

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.