-10%

VIDEO PROJEKTOR CANON LV-X320

Disponueshmëria:

S’ka stok


    VIDEO PROJEKTOR CANON LV-X320*

  • Marka: CANON
  • Rezolucioni: XGA (1024 x 768)
  • Ndriçimi: 3,200 Lumens
  • Madhësi ekrani (inch): 180″
  • Jetëgjatësia e llampës: 4,000 orë – 6,000 orë
  • Portat: 1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 1 x VGA

Kodi i produktit: VP008E2L

64990 L 71990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

VP008E2L

Marka

CANON

Modeli

LV-X320

Rezolucioni

XGA (1024 x 768)

Kontrasti dinamik

10,000: 1

Raporti i pamjes

4:3

Ndriçimi

3,200 Lumens

Madhësi ekrani (inch)

180"

Jetëgjatësia e llampës

4,000 orë – 6,000 orë

Porta

1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 1 x VGA

Ngjyra

E bardhë

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.