-9%

VIDEO PROJEKTOR ACER X1323WH


    VIDEO PROJEKTOR ACER X1323WH*

  • Marka: ACER
  • Rezolucioni: WXGA (1280 x 800), FULL HD (1920 x 1080)
  • Ndriçimi: 3700 Lumens
  • Madhësi ekrani (inch): 300″
  • Jetëgjatësia e llampës: 5000 orë – 10000 orë
  • Portat: 1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x VGA

Kodi i produktit: VP005E2L

61990 L 67990 L

VIDEO PROJEKTOR ACER X1323WH

Kodi i produktit

VP005E2L

Marka

ACER

Modeli

X1323WH

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080), WXGA (1280 x 800)

Kontrasti dinamik

20,000: 1

Raporti i pamjes

16:10, 16:9, 4:3

Ndriçimi

3,700 Lumens

Madhësi ekrani (inch)

300"

Jetëgjatësia e llampës

5,000 orë – 10,000 orë

Porta

1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x VGA

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.