-8%

VIDEO PROJEKTOR ACER X118HP


    VIDEO PROJEKTOR ACER X118HP

  • Marka: ACER
  • Rezolucioni: SVGA (800 x 600), FULL HD (1920 x 1080)
  • Ndriçimi: 4000 Lumens
  • Madhësi ekrani (inch): 300″
  • Jetëgjatësia e llampës: 6000 orë – 15000 orë
  • Portat: 1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x VGA

Kodi i produktit: VP016E2L

48990 L 52990 L

Kodi i produktit

VP016E2L

Marka

ACER

Modeli

X118HP

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080), SVGA (800 x 600)

Kontrasti dinamik

20,000: 1

Raporti i pamjes

16:9

Ndriçimi

4,000 Lumens

Madhësi ekrani (inch)

300"

Jetëgjatësia e llampës

6,000 orë – 15,000 orë

Porta

1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x VGA

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.