fbpx
-9%

VIDEO PROJEKTOR ACER X1126AH


  VIDEO PROJEKTOR ACER X1126AH

 • Marka ACER
 • Modeli X1126AH
 • Rezolucioni SVGA (800 x 600), FULL HD (1920 x 1080)
 • Ndriçimi 4000 Lumens
 • Madhësi ekrani (inch) 300″
 • Jetëgjatësia e llampës 6000 orë – 15000 orë
 • Portat 1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x VGA
 • Ngjyra e zezë
 • Garancia 1 Vit

Kodi i produktit: VPEL1

51,990 L 56,990 L

Kodi i produktit

VPEL1

Marka

ACER

Modeli

X1126AH

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080), SVGA (800 x 600)

Kontrasti dinamik

20,000: 1

Raporti i pamjes

16:9, 4:3

Ndriçimi

4,000 Lumens

Madhësi ekrani (inch)

300"

Jetëgjatësia e llampës

6,000 orë – 10,000 orë

Porta

1x Composite, 1x HDMI, 1x USB 2.0, 1x VGA

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.