-12%

VIDEO PROJEKTOR ACER H6531BD

Disponueshmëria:

S’ka stok


    VIDEO PROJEKTOR ACER H6531BD*

  • Marka: ACER
  • Rezolucioni: FULL HD (1920 x 1080), UXGA (1920 x 1200)
  • Ndriçimi: 3,500 Lumens
  • Madhësi ekrani (inch): 300″
  • Jetëgjatësia e llampës: 5,000 orë – 20,000 orë
  • Portat: 1 x Composite, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0, 1 x VGA

Kodi i produktit: VP009E2L

78990 L 89990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

VP009E2L

Marka

ACER

Modeli

H6531BD

Rezolucioni

FULL HD (1920 x 1080), UXGA (1920 x 1200)

Kontrasti dinamik

10,000: 1

Raporti i pamjes

16:9, 4:3

Ndriçimi

3,500 Lumens

Madhësi ekrani (inch)

300"

Jetëgjatësia e llampës

5,000 orë – 20,000 orë

Porta

1 x Composite, 1 x USB 2.0, 1 x VGA, 2 x HDMI

Ngjyra

E bardhë

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.