-10%
,

Veriti – Colleen Hoover


  Veriti – Colleen Hoover

 • Formati Libër
 • Autori Colleen Hoover
 • Përkthyesi Mesila Kërkeshi
 • Gjinia Roman
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2022
 • Faqe 292
 • Shtëpia botuese Living
 • ISBN 9789928338273

Kodi i produktit: LBP47

1080 L 1200 L

Veriti vjen i ribotuar nga shtëpia botuese Living, me nje kapitull të ri: Një thriller i mrekullueshëm nga Colleen Hoover, që ka pasur sukses të jashtëzakonshëm që kur u hodh në qarkullim.
M’u deshen kater vjet per ta dashuruar ate. Po vetem kater faqe per ta urryer.

Një ditë para se të shpërngulet në një qytet të ri, Falona njihet me Benin, një djalë që aspiron të bëhet shkrimtar. Tërheqja e tyre e menjëhershme bën që ta kalojnë bashkë ditën e saj të fundit në Los Anxhelos.

Jeta e saj e qetë dhe e padukshme do të kthehet në frymëzimin e Benit për librin e tij. Në vitet që do të pasojnë, mes marrëdhëniesh dhe trazirash të ndryshme në jetën e secilit, ata do të takohen rregullisht një herë në vit, në të njëjtën datë… deri kur Falona të fillojë të dyshojë në sinqeritetin e Benit për lidhjen e tyre.

A mundet një histori e tillë të quhet histori dashurie, edhe pse përfundon me thyerje zemrash?

Kodi i produktit

LBP47

Formati

Libër

Autori

Colleen Hoover

Përkthyesi

Mesila Kërkeshi

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

292

Shtëpia botuese

Living

ISBN

9789928338273