fbpx
-19%
,

VERBATIM SSD EXTERNAL Store ‘n’ Go 512GB 53250


    VERBATIM SSD EXTERNAL Store ‘n’ Go 512GB 53250

  • Marka VERBATIM
  • Modeli Store ‘n’ Go 53250
  • Kapaciteti i SSD 512GB
  • Lidhjet USB 3.2 Gen 1 & Type-C
  • Sistemi që lidhet Windows
  • Garancia 3 Muaj

Kodi i produktit: SSDJEL1

6,490 L 7,990 L

Kodi i produktit

SSDJEL1

Marka

VERBATIM

Modeli

Store 'n' Go 53250

Kapaciteti

512 GB

Lidhjet

1x USB 3.2 Gen 1, Type-C

Sistemi që lidhet

Windows

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.