fbpx
-10%
,

Vepro si ujku – Jordan Belfort


• Formati Libër
• Autori Jordan Belfort
• Përkthyesi Blendi Lami
• Gjinia Udherrefyes praktike
• Viti i publikimit 2023
• Faqe 272
• Shtëpia botuese Minerva
• ISBN 9789928265753
• Kodi i produktit: LBP104

1,170 L 1,300 L

CILI ËSHTË ASETI YT KRYESOR NË BIZNES . . . DHE NË JETË? AFTËSIA PËR TË BINDUR

Jordan Belfort – i përjetësuar nga Leonardo DiCaprio në filmin The Wolf of Wall Street – na ofron një sistem efikas shitjesh, i cili është vërtetuar shkencërisht që përmirëson aftësinë për të ndikuar dhe bindur një individ (ose grup) për një rezultat të paracaktuar, qoftë në biznes ose në jetën personale.

Për herë të parë, Jordan Belfort, me stilin e tij të paimitueshëm, u shpjegon lexuesve fije për pe, Sistemin e Linjës së Drejtë – atë sistem që përdori për të krijuar pasuri për veten, klientët dhe bashkëpunëtorët e tij.

Deri më sot, ky program revolucionar ka qenë i disponueshëm vetëm përmes trajnimit në internet (dhe kushtonte 1,997 dollarë). Nga sot e tutje, përmes librit Vepro si ujku, Belfort do t’i përçojë një brezi të ri lexuesish teknika të jashtëzakonshme shitjesh. Çdo strategji dhe çdo këshillë e dhënë në këtë libër, është provuar se funksionon edhe në situata të jetës reale.

Kodi i produktit

LBP104

Formati

Libër

Autori

Jordan Belfort

Përkthyesi

Blendi Lami

Gjinia

Udhërrëfyes praktikë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2023

Faqe

272

Shtëpia botuese

Minerva

ISBN

9789928265753