-23%

USB WIRELESS TP-LINK TL-WN821N 300Mbps

Disponueshmëria:

S’ka stok


    USB WIRELESS TP-LINK TL-WN821N 300Mbps

  • Frekuenca 2.4GHz
  • Shkalla e sinjalit 300Mbps

Kodi i produktit: UW02A2M

1690 L 2190 L

S’ka stok

Kodi i produktit

UW02A2M

Marka

TP-LINK

Modeli

TL-WN821N

Frekuenca

2.4 GHz

Shkalla e sinjalit

300 Mbps

Sistemi që lidhet

Linux, Mac OS, Windows, Windows 10, Windows 7, Windows 8

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.