-20%

USB WIRELESS TP-LINK TL-WN722N 150Mbps


    USB WIRELESS TP-LINK TL-WN722N 150Mbps

  • Frekuenca 2.4GHz
  • Shkalla e sinjalit 150Mbps

Kodi i produktit: UW03A2M

1590 L 1990 L

Kodi i produktit

UW03A2M

Marka

TP-LINK

Modeli

TL-WN722N

Frekuenca

2.4 GHz

Shkalla e sinjalit

300 Mbps

Sistemi që lidhet

Linux, Mac OS X 10.10, Mac OS X 10.11, Mac OS X 10.12, Mac OS X 10.13, Mac OS X 10.9, Windows 10, Windows 7, Windows 8

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.