-25%

USB WIRELESS NETIS WF-2123 300Mbps

Disponueshmëria:

S’ka stok


    USB WIRELESS NETIS WF-2123 300Mbps

  • Marka NETIS
  • Modeli WF-2123
  • Frekuenca 2.4GHz
  • Shkalla e sinjalit 300Mbps
  • Sistemi që lidhet Linux, Mac 10.4, Mac 10.5, Mac 10.6, Mac OS X 10.10, Mac OS X 10.11, Mac OS X 10.13, Mac OS X 10.9, Windows 10, Windows 7, Windows 8
  • Garancia 3 Muaj
  • Si të zgjedhësh një pajisje network-u? Mëso më shumë

Kodi i produktit: UW04E2L

1490 L 1990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

UW04E2L

Marka

NETIS

Modeli

WF-2123

Frekuenca

2.4 GHz

Shkalla e sinjalit

300 Mbps

Sistemi që lidhet

Linux, Mac 10.4, Mac 10.5, Mac 10.6, Mac OS X 10.10, Mac OS X 10.11, Mac OS X 10.13, Mac OS X 10.9, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.