-25%
,

USB UGREEN USB 2.0 TO 3.5MM JACK AUDIO ADAPTER


    USB UGREEN USB 2.0 TO 3.5MM JACK AUDIO ADAPTER

  • Marka UGREEN
  • Lloji USB 2.0 TO 3.5MM JACK AUDIO
  • Përdorimi Desktop, Laptop
  • Garancia 1 muaj

Kodi i produktit: AIT015E2L

1490 L 1990 L

Kodi i produktit

AIT015E2L

Marka

UGREEN

Lloji

USB 2.0 TO 3.5MM JACK AUDIO

Përdorimi

Desktop, Laptop

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.