-15%
,

USB SANDISK SDCZ33-064G-G35 64GB 2.0


    USB SANDISK SDCZ33-064G-G35 64GB 2.0

  • Kapaciteti 64GB
  • Shpejtësi kopjimi 2.0

Kodi i produktit: USB008A2M

1690 L 1990 L

Kodi i produktit

USB008A2M

Marka

SANDISK

Modeli

SDCZ33-064G-G35

Kapaciteti

64 GB

Shpejtësi kopjimi

2.0

Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.