-23%
, ,

USB SANDISK SDCZ33-032G-G35 32GB 2.0


    USB SANDISK SDCZ33-032G-G35 32GB 2.0

  • Kapaciteti 32GB
  • Shpejtësi kopjimi 2.0

Kodi i produktit: USB007A2M

990 L 1290 L

Kodi i produktit

USB007A2M

Marka

SANDISK

Modeli

SDCZ33-032G-G35

Kapaciteti

32 GB

Shpejtësi kopjimi

2.0

Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.