fbpx
-28%
,

USB SANDISK 128 GB 3.0 SDCZ48-128G-U46

(1 shqyrtim nga klient)

  USB SANDISK 128 GB 3.0 SDCZ48-128G-U46*

 • Kapaciteti 128GB
 • Shpejtësi kopjimi 3.0
 • Shpejtësia leximi deri në 100MB/s
 • Ju mund të mbani të ruajtura në këtë USB:
 • ± 32000 Këngë MP3
 • ± 10000 Foto
 • ± 11 orë Video HD
 • ± 5 orë Video 4K Ulta HD

Kodi i produktit: USB001A2M

2,790 L 3,890 L

Kodi i produktit

USB001A2M

Marka

SANDISK

Modeli

SDCZ48-128G-U46

Kapaciteti

128 GB

Shpejtësi kopjimi

3.0

Shpejtësi leximi

Deri në 100 MB/s

Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë

Garancia

1 Vit

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Kleris F

  Eshte OK

  Kleris F

  • Admin

   Ta gezoni.

   Admin