-18%
,

USB PATRIOT PUSH+ PSF256GPSHB32U 256GB USB 3.2 GEN 1


    USB PATRIOT PUSH+ PSF256GPSHB32U 256GB USB 3.2 GEN 1

  • Kapaciteti 256GB
  • Shpejtësi kopjimi USB 3.2 GEN 1

Kodi i produktit: USB005P2T

3990 L 4890 L

Kodi i produktit

USB005P2T

Marka

PATRIOT

Modeli

PUSH+ PSF256GPSHB32U

Kapaciteti

256 GB

Shpejtësi kopjimi

USB 3.2 GEN 1

Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.