-30%
,

USB MY MEDIA 16GB 2.0 69261


    USB MY MEDIA 16GB 2.0 69261

  • Kapaciteti 16GB
  • Shpejtësi kopjimi 2.0

Kodi i produktit: USB001E2L

690 L 990 L

Kodi i produktit

USB001E2L

Marka

MY MEDIA

Modeli

69261

Kapaciteti

16 GB

Shpejtësi kopjimi

2.0

Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu
https://www.pazaro.al/produkt/toner-hp-35a-kompatibel-cb435a-black/

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.