-20%
,

USB HUB YASHI YZ1449 TYPE-C 3xUSB & LAN RJ45

Disponueshmëria:

S’ka stok


  USB HUB YASHI YZ1449 TYPE-C 3xUSB & LAN RJ45

 • Marka YASHI
 • Modeli YZ1449
 • Porta 3x USB 3.0 & 1x RJ45 (LAN)
 • Kompatibël USB 1.1, USB 2.0, USB 3.0
 • Shpejtësia 5 Gbps
 • Sistemi që lidhet Linux, Mac OS X, Windows
 • Materiali Alumin
 • Ngjyra Silver
 • Garancia 1 Vit

Kodi i produktit: UH003E2L

3190 L 3990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

UH003E2L

Marka

YASHI

Modeli

YZ1449

Porta

1 x RJ-45 (LAN), 4 x USB 3.0

Kompatibël

USB 1.1, USB 2.0, USB 3.0

Sistemi që lidhet

Linux, Mac OS, Windows

Materiali

Alumin

Ngjyra

Silver

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.