-21%
,

USB HUB SBOX H-404C TYPE-C 4 PORTA USB


  USB HUB SBOX H-404C TYPE-C 4 PORTA USB

 • Marka SBOX
 • Modeli H-404C
 • Lloji TYPE-C TO USB 4 PORTA
 • Porta 4 x USB 3.0
 • Kompatibël USB 1.1, USB 2.0
 • Shpejtësia 5 Gbps
 • Sistemi që lidhet Android 6 e lart, Linux, Mac OS, Windows
 • Materiali ABS, Plastik
 • Porta 4 x USB 3.0
 • Garancia 3 Muaj

Kodi i produktit: UH001E2L

2290 L 2890 L

Kodi i produktit

UH001E2L

Marka

SBOX

Modeli

H-404C

Lloji

TYPE-C TO USB 4 PORTA

Porta

4 x USB 3.0

Kompatibël

USB 1.1, USB 2.0

Shpejtësia

5 Gbps

Sistemi që lidhet

Android 6 e lart, Linux, Mac OS, Windows

Materiali

ABS, Plastik

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.