-20%
,

USB HUB SBOX H-207


    USB HUB SBOX H-207

  • Porta: 7 USB
  • Kompatibël: USB 1.1, USB 2.0

Kodi i produktit: AIT011E2L

1990 L 2490 L

Kodi i produktit

AIT011E2L

Marka

SBOX

Modeli

SBOX H-207

Porta

7 x USB

Kompatibël

USB 1.1, USB 2.0

Materiali

Plastik

Garancia

3 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.