-30%
,

USB HUB H-204

(1 shqyrtim nga klient)

  USB HUB H-204*

 • Porta: 4 USB
 • Kompatibël: USB 1.1, USB 2.0
 • Shpejtësia e transferimit: 480 Mbps

Kodi i produktit: AIT002E2L

690 L 990 L

Kodi i produktit

AIT002E2L

Marka

SBOX

Modeli

H-204

Porta

4 x USB

Kompatibël

USB 1.1, USB 2.0

Shpejtësia e transferimit

480 Mbps

Materiali

Plastik

Garancia

14 Ditë

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Daniel U

  Gjithçka ishte mirë. Gjithçka ishte e saktë

  Daniel U

  • Admin

   Te lumtur qe ju kemi sherbyer ne menyren me te mire.

   Admin