-17%
,

USB HUB GEMBIRD UHB-U3P4-22 4-PORTA 3.0


    USB HUB GEMBIRD H-207

  • 4 porta USB 3.0
  • USB 2.0 & USB 3.0
  • Shton katër porta SuperSpeed ​​USB 3.0 në kompjuterin tuaj.
  • Shpejtësia e transferimit të të dhënave deri në 5 Gbps!
  • Me karikues për paisje që marrin ushqim të korentit nëpërmjet USB.

Kodi i produktit: AIT001A2M

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

AIT001A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

UHB-U3P4-22

Porta

4 x USB 3.0

Kompatibël

USB 2.0 & USB 3.0

Materiali

Plastik

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.