-25%
,

USB BLUETOOTH UGREEN 80889 v.5.0


    USB BLUETOOTH UGREEN 80889 v.5.0

  • Marka UGREEN
  • Modeli 80889
  • Sistemi që lidhet Linux, Mac OS, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8
  • Garancia 3 Muaj
  • Si të zgjedhësh një pajisje network-u? Mëso më shumë

Kodi i produktit: UB02A2M

1490 L 1990 L

Kodi i produktit

UB02A2M

Marka

UGREEN

Modeli

80889

Sistemi që lidhet

Linux, Mac OS, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.