-34%
,

USB BLUETOOTH GEMBIRD BTD-MINI5 v.4.0

Disponueshmëria:

S’ka stok


    USB BLUETOOTH GEMBIRD BTD-MINI5 v.4.0

  • Marka GEMBIRD
  • Modeli BTD-MINI5
  • Sistemi që lidhet Windows 10, Windows 8, Windows 7
  • Garancia 3 Muaj
  • Si të zgjedhësh një pajisje network-u? Mëso më shumë

Kodi i produktit: UB01A2M

990 L 1490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

UB01A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

BTD-MINI5

Sistemi që lidhet

Windows 10, Windows 7, Windows 8

Garancia

3 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.