-11%

UPS POWER TREE S850E 850VA


    UPS POWER TREE S850E 850VA

  • Marka POWER TREE
  • Modeli S850E
  • Kapaciteti (VA) 850VA
  • Koha e karikimit ≥ 8 orë
  • Kohëzgjatja e baterisë ≥ 30 minuta
  • Numri i prizave 3

Kodi i produktit: UPS03E2L

8490 L 9490 L

Kodi i produktit

UPS03E2L

Marka

POWER TREE

Modeli

S850E

Kapaciteti (VA)

850VA

Numri i prizave

3 priza

Input Voltage

130-285 VAC

Output Voltage

195-245 VAC

Koha e karikimit

≥ 8 orë

Kohëzgjatja e baterisë

≥ 30 minuta

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.