-8%

UPS POWER TREE S1250P 1250VA 750W


    UPS POWER TREE S1250P 1250VA 750W

  • Marka POWER TREE
  • Modeli S1250P
  • Kapaciteti (VA) 1250VA
  • Koha e karikimit ≥ 8 orë
  • Kohëzgjatja e baterisë ≥ 30 minuta
  • Numri i prizave 5

Kodi i produktit: UPS04E2L

12390 L 13490 L

Kodi i produktit

UPS04E2L

Marka

POWER TREE

Modeli

S1250P

Kapaciteti (VA)

1250VA

Kapaciteti (Watt)

750W

Numri i prizave

5 priza

Input Voltage

130-285 VAC

Output Voltage

195-245 VAC

Koha e karikimit

≥ 8 orë

Kohëzgjatja e baterisë

≥ 30 minuta

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.