-9%

UPS APC BE850G2-GR 850VA 520W


  UPS APC BE850G2-GR 850VA 520W

 • Marka APC by Schneider Electric
 • Modeli BE850G2-GR
 • Kapaciteti (VA) 850 VA
 • Kapaciteti (Watt) 520 W
 • Numri i prizave 8 priza
 • Tensioni në hyrje 230 V
 • Tensioni në dalje 230 V
 • Koha e karikimit ≥ 8 orë
 • Koha e përdorimit 2-13 minuta
 • Garancia 1 Vit

Kodi i produktit: UPS02G2J

19990 L 21990 L

Kodi i produktit

UPS02G2J

Marka

APC

Modeli

BE850G2-GR

Kapaciteti (VA)

650 VA

Kapaciteti (Watt)

400 W

Numri i prizave

8 priza

Tensioni në hyrje

230 V

Tensioni në dalje

230 V

Koha e karikimit

≥ 8 orë

Koha e përdorimit

2-10 minuta

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.