-12%

UPS APC BE650G2-GR 650VA 400W


  UPS APC BE650G2-GR 650VA 400W

 • Marka APC by Schneider Electric
 • Modeli BE650G2-GR
 • Kapaciteti (VA) 650 VA
 • Kapaciteti (Watt) 400 W
 • Numri i prizave 8 priza
 • Tensioni në hyrje 230 V
 • Tensioni në dalje 230 V
 • Koha e karikimit ≥ 8 orë
 • Koha e përdorimit 2-10 minuta
 • Garancia 1 Vit

Kodi i produktit: UPS01G2J

18490 L 20990 L

Kodi i produktit

UPS01G2J

Marka

APC

Modeli

BE650G2-GR

Kapaciteti (VA)

650 VA

Kapaciteti (Watt)

400 W

Numri i prizave

8 priza

Tensioni në hyrje

230 V

Tensioni në dalje

230 V

Koha e karikimit

≥ 8 orë

Koha e përdorimit

2-10 minuta

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.