fbpx
-10%
,

Une jam e tradhtuara (Historia e Dores) – Iva Musaraj


    Une jam e tradhtuara (Historia e Dores) – Iva Musaraj

  • Formati Libër
  • Autori Iva Musaraj
  • Gjinia Roman
  • Gjuha Shqip
  • Viti i publikimit 2022
  • Faqe 114
  • Shtëpia botuese Argeta LMG
  • ISBN 9789928389022

Kodi i produktit: LBP8

630 L 700 L

Unë jam gjithçka e njëkohësisht nuk jam asgjë. Nuk jam e lumtur. Në këtë botë anoreksikësh dhe bulimikësh, unë nuk e gjej dot veten. Në këtë botë të mbushur me veshje lëkure, stringa e tanga, silikon, selfie, instagram, unë nuk kam asgjë. Në këtë botë ku bukuria vlen më shumë se inteligjenca dhe në këtë botë ku bëhet garë për veshje dhe dukje, unë jam një bretkosë. Një bretkosë mbipeshë nga lindjet. Gjithmonë kam dashur të më vlerësojnë për zgjuarsinë, e jo për bukurinë. Shpesh herë ndihem e distancuar, sepse asgjë nuk do t’ia dijë për fjalime dhe kuriozitete.

Kodi i produktit

LBP8

Formati

Libër

Autori

Iva Musaraj

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

114

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928389022