-10%
,

Une jam dashnorja – Iva Musaraj


    Une jam dashnorja – Iva Musaraj

  • Formati Libër
  • Autori Iva Musaraj
  • Gjinia Roman
  • Gjuha Shqip
  • Viti i publikimit 2022
  • Faqe 112
  • Shtëpia botuese Argeta LMG
  • ISBN 9789928303868

Kodi i produktit: LBP15

630 L 700 L

Qënka e vështirë të jesh dashnore. Ti mund të presësh nga lindja në perëndim të diellit e sërisht nga muzgu në agim, me telefonin ne dorë, duke kontrolluar orë e çast për një mesazh, por s’ka asgjë. Thjesht një foto e jotja dhe e atij duke pirë shampanjë, ulur në një bregdet të praruar, të qeshur e të përqafuar. Ti nuk e telefonon dot e para, madje as t’i shkruash, e tillë është bërë kontrata që në fillim. Një pakt me djallin që i shite shpirtin. Nuk dua më të jem e dyta. Dua jemë ë para, e vërteta dhe e vetmja. Por unë jam thjesht dashnorja…

Kodi i produktit: LBP15 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

LBP15

Formati

Libër

Autori

Iva Musaraj

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

112

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928303868