-15%

TV ANDROID BOX H96 MAX 4K 4GB 32GB


  TV ANDROID BOX H96 MAX 4K 4GB 32GB

 • Marka H96
 • Rockchip RK3318 (Quad-Core)
 • Frekuenca (CPU) 1.5 GHz Cortex-A53
 • RAM 4 GB
 • Memorie standarde 32 GB
 • Mali-450
 • Rezolucioni 4K (3840 x 2160)
 • Karte Memorie deri në 64 GB
 • Porta 1 x AV, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x TF Card, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0
 • Lidhjet Wireless, Bluetooth
 • Sistemi operativ Android 10

Kodi i produktit: TAB01A2X

4690 L 5490 L

Kodi i produktit

TAB01A2X

Marka

H96

Modeli

MAX 4K

Procesori (CPU)

Rockchip

Modeli i procesorit

Rockchip RK3318 (Quad-Core)

Frekuenca (CPU)

1.5GHz Cortex-A53

RAM

4 GB

Memorie standarde

32 GB

GPU

Mali-450

Rezolucioni

4K (3840 x 2160)

Karte Memorie

deri në 64 GB

Porta

1 x AV, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x TF Card, 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0

Lidhjet

Bluetooth, WIRELESS

Sistemi operativ

Android 10

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.