-25%
,

TRIPOD ALUMINI WT-3110A


    TRIPOD ALUMINI WT-3110A

  • Marka WEIFENG
  • Modeli WT-3110A
  • Lartësia 102 cm
  • Materiali Alumin
  • Përdorimi Smartphone, Aparat Fotrografik & Kamera
  • Garancia 6 Muaj

Kodi i produktit: TP001B2S

1490 L 1990 L

TRIPOD ALUMINI WT-3110A
Marka WEIFENG
Modeli WT-3110A
Lartësia 102 cm
Materiali Alumin
Garancia 6 Muaj
Kodi i produktit: TP001B2S

Kodi i produktit

TP001B2S

Marka

WEIFENG

Modeli

WT-3110A

Lartësia

102 cm

Materiali

Alumin

Përdorimi

Aparat Fotografik, Kamera, Smartphone

Pesha

3 kg

Garancia

6 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.