-14%
,

TRIPOD ALUMIN WT-3520


    TRIPOD ALUMIN WT-3520

  • Marka WEIFENG
  • Modeli WT-3520
  • Lartësia 140 cm
  • Materiali Aliazh Alumini
  • Përdorimi Smartphone, Aparat Fotografik & Kamera
  • Pesha 3 kg
  • Garancia 6 Muaj

Kodi i produktit: TP002B2S

2990 L 3490 L

6970 L për 3 produkt(e)

TRIPOD ALUMIN WT-3520
Marka WEIFENG
Modeli WT-3520
Lartësia 140 cm
Materiali Aliazh Alumini
Përdorimi Smartphone, Aparat Fotografik & Kamera
Pesha 3 kg
Garancia 6 Muaj

Kodi i produktit

TP002B2S

Marka

WEIFENG

Modeli

WT-3520

Lartësia

140 cm

Materiali

Aliazh Alumini

Përdorimi

Aparat Fotografik, Kamera, Smartphone

Pesha

3 kg

Garancia

6 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.