fbpx
-11%
,

TOSHIBA HDD EXTERNAL CANVIO BASICS 4 TB HDTB540EK3CA


    TOSHIBA HDD EXTERNAL CANVIO BASICS 4 TB HDTB540EK3CA

  • Marka TOSHIBA
  • Modeli CANVIO BASICS HDTB540EK3CA
  • Kapaciteti i HDD 4 TB
  • Lidhjet USB 3.2 Gen 1
  • Sistemi që lidhet Windows & MAC OS
  • Garancia 1 Vit

Kodi i produktit: HDDJEL1

15,990 L 17,990 L

Kodi i produktit

HDDJEL1

Marka

TOSHIBA

Modeli

CANVIO BASICS HDTB540EK3CA

Kapaciteti

4 TB

Lidhjet

1x USB 3.2 Gen 1

Sistemi që lidhet

Mac OS, Windows

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.